Elektronika

Gamepad Controller për Nintendo Switch Karakteristikat: Sensori i xhiroskopit me 6 boshte. Goditje e dyfishtë e motorit me 2 dridhje. Mbështet konsolën e lojërave N-S. Mbështet funksionin e dyfishtë të dridhjeve. Fuqizohet me anë të konsolës. Turbo dhe funksioni i...
KushtetE Re ModeliGamepad per Nintendo Switch
Kufje me Bluetooth Wifi Kufjet me Bluetooth Wifi ofrojnë një përvojë dëgjimi pa tel. Me teknologjinë Bluetooth V5.0, ato sigurojnë një lidhje stabile dhe cilësi të lartë të tingujve, duke përfshirë shumë karakteristika të tjera të përdorshme....
KushtetI Ri Marka AKZ-K85
Ne Stok
2,000 L
Kufje me Bluetooth 5.1 Karakteristikat: Versioni i Bluetooth 5.1. Distanca e transmetimit 10 metra. E pajisur me bateri të rikarikueshme me kapacitet 400mAh kasa. Kapaciteti i secilës kufje: 50mAh. Koha e përdorimit me 80% volum deri në 6 orë përdorim. Kufje me Bass të fuqishëm. Kundër...
KushtetE Re ModeliKufje me Bluetooth 5.1
Ne Stok
1,500 L
KushtetI Ri MarkaMax 20
KushtetI Ri NgjyraZeze
KushtetE Re NgjyraZeze
Prize Zgjatuese Elektrike Smart 3 Porta AC 4 Usb 1 Type-C Karakteristikat : Zgjatues elektrik i përshtatshëm për përdorime të ndryshme personale. Çelës me indikator fuqie. Ndërtuar me material rezistent. Zgjatuesi ka kabull me gjatësi 2 metra. I pajisur me 3 priza elektrike dhe...
KushtetE Re NgjyraZeze
Prize Zgjatuese Elektrike Smart 8 Porta AC 4 Usb Type-C Karakteristikat : I përshtatshëm për përdorime të ndryshme në ambiente shtëpiake apo zyre. Montim i mundshëm mural. Fuqia maksimale e suportueshme 2500Watt, 10A. Zgjatuesi është i pajisur me 8 porta dalëse AC, 4 porta USB dhe 1...
KushtetE Re ModeliPrize Zgjatuese
Set Gaming Tastier dhe Mouse Converter per Telefona Set Gaming Tastier dhe Mouse Converter per Telefona by ShikoCmimin.al Karakteristikat: Rryma operative : më shumë 200 mA.  Gjatësia e kabullit : 1.5m.  Tensioni:5V.  Pesha: 360g.  Sistemi :...
KushtetE Re ModeliSet Tastier dhe Mouse Gaming
Set Gaming Timon dhe Pedale për Xbox 360, PS2, PS3, Kompjuter PC: Dizajn Realist me Rrotullim 180 Gradë: Dizajni realist e lejon përdoruesin të drejtojë makinën në mënyrë të ngjashme me një makinë të vërtetë. Rrotullimi 180 gradë e bën atë shumë të përshtatshëm për përvojën e lojërave...
KushtetE Re ModeliSet Gaming Timon dhe Pedale per Xbox 360 Ps2 Ps3 Kompjuter PC
Ne Stok
2,450 L
KushtetE Re NgjyraBardhe
Ne Stok
2,200 L
KushtetE Re NgjyraBardhe
Zile Dere me Kamerë Smart Zilja lidhet me telefonin tuaj me anë të aplikacionit në rrjetin wireless të shtëpisë suaj. Pajisja suporton regjistrim video, audio të dyanshëm, ju mund të komunikoni me vizitorin tuaj, pa hapur derën....
KushtetE Re ModeliZile Dere Smart
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 800L
  • 9690L
Shitesi
Transport Falas