Zile Dere per Shtepi me Kamer Smart

00006335
5,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Zile Dere me Kamerë Smart

Zilja lidhet me telefonin tuaj me anë të aplikacionit në rrjetin wireless të shtëpisë suaj. Pajisja suporton regjistrim video, audio të dyanshëm, ju mund të komunikoni me vizitorin tuaj, pa hapur derën.

Karakteristikat Kryesore:

 • Regjistrim video me cilësi të lartë, kamera 2MP.
 • Regjistrim edhe në kushte errësire.
 • Lente me kënd të gjerë regjistrimi.
 • E pajisur me sensor lëvizjeje.
 • Aplikacion i posaçshëm për t’iu dhënë lehtësi përdorimi.
 • Lidhet me wireless 2.4 GHz.
 • Jep njoftim në telefonin tuaj kur dikush kalon pranë portës tuaj apo i bie ziles.
 • Konsum i ulët i energjisë.
 • E pajisur me bateri të rikarikueshme.
 • nstalim i lehtë.

Zile Dere me Kamerë Smart - Siguria e Shtëpisë në Dorën Tuaj

Përjetoni një eksperiencë të re në sigurinë e shtëpisë suaj me Zilen Dere me Kamerë Smart. Me karakteristika të avancuara si regjistrimi video, komunikimi audio, dhe njoftimet në telefon, kjo zilje ofron një nivel të lartë të kontrollit dhe sigurisë.


Brand
ShikoCmimin Shtepia Ime
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Zile Dere Smart
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni