Prize Zgjatuese Elektrike Smart 3 Porta AC 4 Usb 1 Type-C

G864675
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Prize Zgjatuese Elektrike Smart 3 Porta AC 4 Usb 1 Type-C

Karakteristikat:

 • Zgjatues elektrik i përshtatshëm për përdorime të ndryshme personale.
 • Çelës me indikator fuqie.
 • Ndërtuar me material rezistent.
 • Zgjatuesi ka kabull me gjatësi 2 metra.
 • I pajisur me 3 priza elektrike dhe 4 porta fuqizuese USB dhe një type-C.
 • Fuqia maksimale 2500Watt, 20A.
 • Output i portave USB: 5V, 2.1A.
 • Përdorim i sigurt, mundësi varje në mur.
Brand
ShikoCmimin Vegla
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Ngjyra
Zeze
Modeli
Prize Zgjatuese
Fuqia
2500w
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni