Prize Zgjatuese Elektrike Smart 8 Porta AC 4 Usb Type-C

4620126139567
1,190 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Prize Zgjatuese Elektrike Smart 8 Porta AC 4 Usb Type-C

Karakteristikat:

 • I përshtatshëm për përdorime të ndryshme në ambiente shtëpiake apo zyre.
 • Montim i mundshëm mural.
 • Fuqia maksimale e suportueshme 2500Watt, 10A.
 • Zgjatuesi është i pajisur me 8 porta dalëse AC, 4 porta USB dhe 1 portë type-C.
 • Portat USB mundësojnë tension dalës 5V, 2.1A.
 • Ndërtuar me material rezistent.
 • Çelës dhe indikator fuqie.
 • Shumë i sigurt në përdorim.
 • Kabulli i zgjatueses 190cm.
 • I përshtatshëm për pajisje elektrike të vogla si: TV, Kompjuter, Konsolë lojrash, Sistem audio dhe për karikim të pajisjeve të ndryshme elektronike.
Brand
ShikoCmimin Vegla
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Prize Zgjatuese
Kapaciteti
8 Porta Ac/ 4 Porta Usv/ 1 Port Hyrese Type-C
Fuqia
2500w
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Permasat
Permasat (W x H x D)
1.9m
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni