Raft Organizues per Mbajtese Letre Kuzhine

1671389865741
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft Organizues per Mbajtese Letre  Kuzhine 

Karakteristikat:

 • Ju mundëson vend të posaçshëm për të vendosur letrat e aluminit, qeset e gatimit dhe letrat e kuzhinës
 • Ndihmon në sistemimin e ushqimeve dhe pajisjeve të tjera të kuzhinës.
 • Montohet lehtësisht në çdo ambjent.
 • Siguron lehtësi dhe komoditet lehtësi në kuzhinën tuaj.
 • Ndërtuar me material rezistent ABS.
 • Përmasat: 24 x 39 x 10 cm.
 • Pesha: 790 gram.


  Brand
  OEM
  Karakteristika te pergjithshme
  Kushtet
  I Ri
  Modeli
  Raft Organizues Kuzhine
  Lloji
  Mbajte letre
  Materiali
  Plastike ABS
  Permasat
  Permasat (W x H x D)
  24 x 39 x 10 cm.
  Pesha
  800gr
  Find similar

  No reviews found

  Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
  Transport i Shpejt

  Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

  15 dite mundesi kthimi

  Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni