Tenxhere me Presion Raf Raf Model R.177

6975069403090
5,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Tenxhere me presion elektrike Raf Mo R.177

Karakteristikat:

 • Ideale për gatime të shpejta dhe pa shumë mundim.
 • 10 programe të ndryshme për shumëllojshmëri gatimesh.
 • Kontroll dixhital i kohës së gatimit.
 • Gatuan me temperaturë konstante.
 • Material aliazh alumini.
 • Veshje e brendshme jongjitëse.
 • Fuqia 1000W.
 • Kapaciteti 6L.
 • Përmasat: 24 x 36cm.
BrandRaf MarkaRaf
Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Raf
Modeli
R.177
Lloji
Tenxhere Elektrike Multicooker
Materiali
Aliazh alumini
Kapaciteti
6Litra
Fuqia
1000w
Tensioni
220-240V 50/60Hz
Permasat
Permasat (W x H x D)
24x36cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni