Smartwatch Sport Watch W17

Z190594
2,750 L
Ne Stok
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandShikoCmimin Tech MarkaSmartwatch Sport

Smartwatch Sport Watch W17

Karakteristikat:

 • Lehtësisht e përdorshme.
 • E pajisur me ekran me prekje, TFT.
 • Mundëson matjen e hapave të bërë, kohës së shpenzuar duke bërë ushtrimet fizike.
 • Mundëson matjen dhe tregimin e hapave, të rrahurat e zemrës, presionin e gjakut, oksigjenin në gjak, kaloritë e harxhuara, distancën e përshkruar.
 • Tregon motin, notifikimet për Facebook, WhatsApp, Twitter, etj.
 • Bateri litiumi e rikarikueshme.
 • Mundëson njoftim kur keni mesazhe apo thirrje në telefonin tuaj.
 • Bluetooth v4.0, lidhet lehtësisht me telefonat iOS dhe Android.
 • Lidhet me anë të aplikacionit. Brand
ShikoCmimin Tech
Ngjyra
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Smartwatch Sport
Modeli
W17
Lloji
Ore Smart
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni