Hekur Vertikal per Hekurosje | Haeger HG-1269-P

HG-1269-P
3,400 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandHaeger MarkaHaeger

Hekur per Hekurosje Vertikal Haeger HG-1269-P


Hekuri i rrobave vertikal  me avull HAEGER HG-1269 është një pajisje e thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur, e cila mund të hekuros lehtësisht rrobat e bëra nga çdo lloj pëlhure, perde hekuri dhe çarçafë, të ndihmojë në heqjen e aromave të pakëndshme nga gjërat dhe të pastrojë mobiljet dhe qilimat e veshur me susta. Pastruesi me avull  do të jetë veçanërisht e dobishme për familjet me fëmijë, sepse mund të përdoret për të dezinfektuar lehtësisht lodra

HG-1269 mund të merret me vete në çdo udhëtim, udhëtim pune, udhëtim ose shtëpi fshati. Kjo pajisje shumëfunksionale e lirë do të ndryshojë tërësisht idenë tuaj për t'u kujdesur për gjërat dhe shtëpinë tuaj dhe do ta bëjë këtë proces sa më të lehtë dhe komod!


Hekur Rrobash Vertikal 

 • efekti i avullit në pëlhurë është më i butë në krahasim me hekurosjen tradicionale, sepse nuk ka presion mbi pëlhurën me sipërfaqe të nxehtë dhe gjërat do t'ju shërbejnë më gjatë;
 • rrobat mund t'i vendosni në rregull pa i hequr nga varëse rrobash, nuk ka nevojë të merrni dhe shtroni tavolinën e hekurosjes;
 • ndryshe nga një hekur, një avullore nuk mund të dëmtojë një send, të lërë një vend të djegur, të bëjë një rrudhë të panevojshme ose të deformojë strukturën e pëlhurës;
 • pa dëmtuar detajet dekorative, ju mund të avulloni rroba me rrufe, diamant, ngjitës, qëndisje, rruaza, rruaza qelqi dhe dekorime të tjera të ngjashme.
 • Materiali i trupit: plastikë
 • Dizajn ergonomik i dorezës për përdorim të rehatshëm
 • furçë universale.

 • Lloji: Hekur me avull vertikal
 • Rezervuari i lëvizshëm është i përshtatshëm për t'u mbushur me ujë;
 • Mbyllje automatike në mosaktivitet për ekonomizim të energjisë elektrike;
 • Rregullimi i furnizimit me avull kryhet me butonat e përfshirjes së avullit;
 • Furnizimi me avull - 20 g/min
 • Fuqia: 1500 W
 • Vëllimi i rezervuarit të ujit: 0,3 l
 • Disponueshmëria e një rezervuari të lëvizshëm
 • Presioni maksimal i avullit, bar: 1
 • Koha e ngrohjes: 2 min
 • Rregullator i rrjedhjes së avullit: në trupBrand
Craftenwood
Color
Blue
EAN
HG-1269-P
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Haeger
Modeli
HG-1269-P
Lloji
Hekur Vertikal
Fuqia
1500w
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni