Mikser Dore Boma | BM-133

BM-133
1,500 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mikser Dore Boma | BM-133

Mikser dore BOMA,mikseri që nuk duhet të mungoj në kuzhinën tuaj, është shumë i thjesht në përdorim,mjafton të shtypni butonin e ndezje dhe procesi fillon menjëherë.Ky mikser është i pajisur me 7 nivele shpejtësie,që bën të mundur përzierjen e masave të përgatitura në nivelin që ju i dëshironi.

 

Karakteristikat kryesore:

 • Marka: Boma
 • Modeli: BM-133
 • Lloji: Mikser Dore
 • Nivelet e shpejtësisë:7
 • Fuqia :260W
 • I lehtë për t'u përdorur
 • Pjesë të çmontueshme për pastrim të lehtë
 • Aksesorë: grepa brumi dhe rrahëse

Rrahese Vezesh Elektrike Boma

Mikseri gjen perdorim te gjere ne kuzhinen tuaj ,mund te perdoret per embelsira po ashtu edhe per ushqime te kripura

Mikser Dore ne Shitje kudo ne Shqiperi !

ShikoCmimin ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.


EAN
BM-133

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni