Set Gaming Tastier dhe Mouse Converter per Telefona

8680469025503
4,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Set Gaming Tastier dhe Mouse Converter per Telefona

Set Gaming Tastier dhe Mouse Converter per Telefona by ShikoCmimin.al

Karakteristikat:

 • Rryma operative : më shumë 200 mA. 
 • Gjatësia e kabullit : 1.5m. 
 • Tensioni:5V. 
 • Pesha: 360g. 
 • Sistemi : Win7, Win8, Win10, Linux, Android , Ios. 
 • Përmasat: 256 x 185 x 37 mm. 

Paketimi përmban:

 1. Tastierën.
 2. Mausin.
 3. Konvertuesin PUBG.
 4. Mbajtesen. 

Manuali i përdorimit të tastierës dhe mausit:

 1. Lidheni kabllon ushqyese USB me pajisjen, një dritë Led do të pulsojë që do të thotë që bluetooth-i nuk është i lidhur.
 2. Lidhet tastiera dhe mausi me anë fishave përkatëse.
 3. Për përdoruesit e Android shtypni Ctrl+F1 , për përdoruesit e iOS shtypni Ctrl+F2, për përdoruesit e MTK  shtypni CTRL+F3, për modalitetin e linjës USB shtypni CTRL+F4.
 4. Hapni bluetooth-in e telefonit dhe për android.
 5. Lidhuni me XXXX M ndersa ne iOS lidhuni me MEIYING-IOS_XXXX
 6. Skanoni kodin e QR në pjesën e pasme të konvertuesit për të shkarkuar aplikacionin.


Permasat by ShikoCmimin.al

Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Set Tastier dhe Mouse Gaming
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni