Masazhues Elektronik per Kembet Gjurin

E969619
6,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Masazhues per Gjurin

Karakteristikat:

 • Ndihmon në çlirmin e gjurit dhe relaksimit të tij.
 • Ka 5 modalitete të ndryshme për masazhimin e gjurit.
 • Karikohet me anë të fishës type-c.
 • Fuqia: 5W.
 • Voltazhi: 5V.
 • Rryma elektrike: 2A.
 • Pesha: 720 gram.
 • Përmasat: 27 x 17 x 18 cm.
BrandAll Brands MarkaKnee Massager
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Knee Massager
Modeli
Masazhues per gjurin
Lloji
Elektronik
Fuqia
5w
Tensioni
2A Type C usb
Permasat
Permasat (W x H x D)
27 x 17 x 18 cm
Pesha
720gr
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni