Makine Rroje Profesionale per Meshkuj Vgr Model V-079

6973224080797
2,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makine Rroje Profesionale per Meshkuj Vgr Model V-07

Karakteristikat:

 • E përshtatshme për përdorim personal dhe profesional në sallone.
 • Lehtësisht e përdorshme.
 • E pajisur me bateri të rikarikueshme.
 • Thika profesionale çelik inoks për prerje preçize.
 • Bateri me kapacitet:1400mAh.
 • Fuqia: 5W.

Paketimi përfshin:

 1. 4 koka të madhësive të ndryshme
 2. Fishë karikimi
 3. Vaj lubrifikues
 4. Furçë pastrimi
BrandVGR MarkaVGR
Brand
VGR
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
VGR
Modeli
V-079
Lloji
Makine Rroje
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni