Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS

LenovoXT92tws
3,900 L
2,450 L
Ju kurseni: 1,450 L
Ne Stok
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS

Dizajni ergonomik në vesh e bën të rehatshëm për ju që ta përdorni për një kohë të gjatë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Pajisur me çipin e integruar Bluetooth 5.1 për konsum të ulët të energjisë dhe lidhje stabile.
 • Bërë nga materiali ABS me cilësi të lartë, i lehtë dhe i qëndrueshëm.
 • Permasat: 5.5cmx 5cmx 2.8cm.
 • Dizajni i kontrollit me prekje, jo më presion mbi veshët tuaj. Lehtë për të kontrolluar muzikën dhe telefonatat, si dhe për të aktivizuar asistentin zanor.
 • Lidhja automatike pas hapjes së kutisë së karikimit për herë të parë.
 • Çip i lojërave të sporteve elektronike dhe procesor i lojërave me performancë të lartë.

Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS - Komoditet, Lidhje Stable dhe Performancë e Lartë

Kufjet me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS ofrojnë një përvojë të përshtatshme me dizajn ergonomik dhe teknologji të avancuar. Përmasat kompakte dhe lidhja automatike bëjnë këto kufje një zgjedhje të shkëlqyer për përdoruesit që kërkojnë komfort, lidhje stabile dhe performancë të lartë për lojëra.

Specifikimet:


Emri i markës: Lenovo
Numri i modelit: XT92
Versioni BT: 5.1
Distanca e transmetimit: deri në 10 m (pa pengesë)
Frekuenca: 20-20 KHz
Ndjeshmëria e mikrofonit: 42dB
Kapaciteti i baterisë së kutisë së karikimit: 3.7V 300mAh
Kapaciteti i baterisë së kufjeve (secila): 3,7 V 30 mAh
Koha e luajtjes së muzikës: rreth 4 orë (varet nga muzika)
Koha e karikimit: rreth 1 orë (kufjet e veshit), rreth 2 orë (kutia e karikimit)
Ngjyra: E zezë, e bardhë (opsionale)

Paketimi përmban:

2 * Çiftet e kufjeve të veshit
1 * Kuti karikimi
1 * Kabllo karikimi
1 * Manuali i Përdoruesit (Anglisht/Kinez)
 Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS


 Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS

 Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS

 Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS Permasat

 Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS Paketimi


 Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS Bateria

 Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS IpX5 Rezistente

 Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS Pershtatja

Brand
ShikoCmimin Tech
Ngjyra
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Xt92 Tws
Lloji
Kufje me Bluetooth
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni