Hekur me Avull DSP KD-1004

Na kontaktoni për një çmim
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

HEKUR ME AVULL  DSP Model KD-1004

Hekur me avull DSP KD1004 - hekuri me avull i cilësisë së lartë plotëson të gjitha kërkesat e hekurosjes moderne.
Trupi është prej plastike me cilësi të lartë. Pllaka prej qeramike rrëshqet lehtësisht mbi çdo pëlhurë dhe është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe dëmtimeve.
Hekuri DSP KD1004 - ka një rregullator avulli. Falë modelit të menduar të pllakës, avulli shpërndahet në mënyrë të barabartë mbi të,
 prandaj, kërkohet më pak lëvizje për të lagur indin.
Avulli prodhohet edhe në një pozicion vertikal, kështu që ju mund të avulloni rrobat tuaja pikërisht në varëse rrobash.

HEKUR PER HEKUROSJE

Hekuri me avull hekuros pëlhurat e mëposhtme: pambuk, mëndafsh, saten, shami, dantella, organza, , akrilik, poliestër, etj. Me të mund të hekurosni perdet dhe tyl.
Hekuri i fuqishëm me avull DSP KD-1004 do të kënaqë çdo amvise!
Avulli prodhohet edhe në një pozicion vertikal!

KARAKTERISTIKA

 • Marka :Dsp
 • Modeli: KD-1004
 • Lloji: Hekur me avull
 • Materiali: Pllake Kristali /Qeramik
 • Kapaciteti: 1.5l
 • Fuqia: 2000w
 • Tensioni: 220v

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni