Grirese Mishi Lexical 2004 1000w

An-Lmg-2004R
6,850 L
Ne Stok
Kuqe
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Griresë Mishi Lexical 2004 1000W

Kjo grirese mishi Lexical 2004 me fuqi 1000W është një mjet i fuqishëm dhe i përshtatshëm për grirjen e mishit me efikasitet.

Karakteristikat Kryesore:

 • Voltage: 220-240V, Frekuencë: 50-60 Hz
 • Motor i fuqishëm 1000 W
 • Motorri i plotë bakri
 • Zhurmë e ulët, funksion i kundërt
 • Tehe të mprehta prej çeliku inox
 • 2 pllaka metalike të ndërrueshme
 • Tabaka ushqimore e lëvizshme
 • Pjesë të ndashme prej alumini për pastrim të lehtë
 • Këmbë gome që nuk rrëshqasin

Griresë Mishi Lexical 2004 1000W - Përgatitja e Mishit me Fuqi dhe Efikasitet

Kjo Grirese mishi Lexical ofron një përvojë të shkëlqyer të gatimit dhe grirjes se mishit. Me motorin e fuqishëm 1000W, pllakat metalike të ndërrueshme, dhe këmbët gome që nuk rrëshqasin, është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të gatuajnë mishin me lehtësi dhe cilësi të lartë.

Griresë Mishi Lexical Kuqe

Griresë Mishi Lexical Bardhe


Griresë Mishi Lexical- Ena Mbajtese

Griresë Mishi Lexical- Lehtesisht e pastrueshme

Griresë Mishi Lexical Permasat

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Ngjyra
Kuqe
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lmg-2004R
Lloji
Grirese Mishi
Fuqia
1000w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni