Freze per Thonj Nails Decorator

6933423100092
500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandOEM MarkaNails Decorator


Freze për Thonj - Nails Decorator

Freze për Thonj - Nails Decorator

 • Ideale për trajtimin e thonjve manikyr ashtu dhe pedikyr.
 • Ndihmon për ti dhënë formën e dëshiruar thojit tuaj.
 • Ka 5 koka të ndryshme për funksione të ndryshme sipas nevojave tuaja.
 • Fuqizohet me dy bateri 1.5V AA.
 • Gjatësia: 16.5 cm.

Paketimi përmban:

 • Frezën.
 • Çantë mbajtëse.
 • Kokë zmerilimi.
 • Kokë për formë.
 • Kokë për kutikulat.
 • Kokë zbutëse.
 • Kokë për formë të imët.

Krijoni një manikyr dhe pedikyr të shkëlqyeshëm me Frezën për Thonj - Nails Decorator. Ky produkt ofron mundësi të ndryshme për formësimin dhe përmirësimin e pamjes së thonjve tuaj. Porosit tani dhe shijoni një eksperiencë profesionale për kujdesin e thonjve në shtëpinë tuaj.

Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Nails Decorator
Lloji
Frez per Thonjte
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni