Zile Dere me Kamer

A948228
2,200 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Zile Dere me Kamera

Karakteristikat:

 • Lehtësisht e përdorshme.
 • E përshtatshme për përdorim shtëpiak.
 • Zilja është e pajisur me kamera HD.
 • Lidhet me telefonin tuaj me anë të Wi-Fi.
 • Sapo të shtypet butoni i ziles, ju vjen njoftim në telefon dhe aparati fotografon.
 • Dalje Audio e dyanëshme për sigurinë tuaj.
 • Night Vision për regjistrim të qartë edhe natën.
 • Njoftim në aplikacionin e telefonit tuaj.
 • Bateri e rikarikueshme me jetëgjatësi të madhe.
Brand
ShikoCmimin Shtepia Ime
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Ngjyra
Bardhe
Modeli
Zile Dere
Lloji
me kamera
Tensioni
Bateri
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni