Stol Dekorativ Cube 5 ne 1

R841304
5,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Stol Cube 5 Stola ne 1 te Vetem

Karakteristikat:

 • Mund të përdoren si stol ose si organizues për sende të ndryshme të vogla.
 • Pastrohet lehtësisht me një leckë të lagur.
 • Ndërtuar me këmbë prej aliazh alumini, rezistente dhe të qëndrueshme.
 • Suportojnë peshë maksimale deri në 120 kg.


Paketimi përmban:

 • 5 stola me madhësi të njëjta.
Brand
All Brands
Size
Small
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
5 Ngjyresh
Modeli
Stol ne Forme Kubi
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni