Kasaforte Sigurie Metalike

00006248
14,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kasaforte Sigurie Metalike 

Kasaforta Sigurie Metalike e vogel ideale per perdorim ne shtepi ,zyra apo hotele.

 • Kasaforta mund të fiksohet në mur ose dysheme në një vend të sigurt për mbrojtje më të mirë.
 • Trupi i çelikut, bulonat e kyçjes prej çeliku special dhe menteshat e brendshme ofrojnë siguri shtesë.
 • Kasafortë e krijuar për të siguruar sende të rëndësishme personale si pasaportat, certifikatat e lindjes, kartat, paratë dhe çelësat.
 • Baza e brendshme është e veshur me material të butë për të parandaluar dëmtimin e përmbajtjes.
 • Ideale për ruajtjen e parave, dokumenteve të rëndësishme dhe sendeve të tjera me vlerë për shtëpi ose zyrë.
 • Masa Large 50x35x30cm
 • Masa Medium 35 x 25 x 25cm.
 • Masa Small 20x20x31cm
Brand
All Brands
Size
Large
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Modeli
Kasaforte Sigurie Metalike
Materiali
Celik
Permasat
Permasat (W x H x D)
50x35x30cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni