Sete Servirje per Antipasta Qeramike ECR-110C 36x16cm

AN-ECR-110C 2166
1,440 L
690 L
Ju kurseni: 750 L
Ne Stok
Bardhe
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Sete Servirje per Antipasta Qeramike ECR-110C 36x16cm

Ky set servirjeje ofron një përvojë të veçantë në prezantimin e antipastave dhe mezeve. Me një dizajn modern dhe elegante, është përshtatshëm për përdorim të gjerë në restorante dhe shtëpi.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Gjene perdorim te gjere ne restorante dhe shtepi
 • • Dizajn modern dhe teper elegante
 • • Enë e përshtatshme për te shërbyer meze të ndryshme, Antipasta, snacks, bukë, fruta, sallata
 • • Shfaq gjallëri dhe shkrirja e materialit të qeramikës dhe drurit e bën atë një zgjedhje bashkëkohore të enëve të tavolinës
 • • Lehtë për t'u përdorur, e ripërdorshme dhe e lehtë për t'u pastruar në shtëpi
 • • Permasat: 36cmx16cm

Sete Servirje per Antipasta Qeramike ECR-110C 36x16cm - Ekskluzivitet dhe Stil në Servirje!

Ky set servirjeje ofron jo vetëm elegancë, por gjithashtu lehtësi në përdorim dhe pastrim. Zbukuroni tavolinën tuaj me këtë set cilësor dhe krijoni një ambient të vecantë për çdo rast.

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Ngjyra
Bardhe
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Sete Servirje per Antipasta
Lloji
Qeramike
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Pare se Fundmi
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni