Raft mbi Lavatrice

2,390 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft Tualeti mbi Lavatrice

Karakteristikat:

 • Ideale për të shtuar hapësirën në tualetin tuaj.
 • Montohet lehtësisht.
 • Ndërtuar me material plastike dhe çelik inoksi.
 • Suportojnë peshë maksimale deri në 20 kg.
 • Pesha e produktit: 3 kg.
 • Përmasat e përgjithshme: 70 x 23 x 156 cm.
 • Përmasat e shufrave të mëdha: 65 x 0.8 cm.
 • Përmasat e shufrave të vogla: 43 x 1.2 cm.
 • Përmasat e këmbëve plastike: 23 x 3.7 x 3.7 cm.
 • Përmasat e strukturës plastike: 23 x 2 x 62.5 cm.
 • Përmasat e pllakës plastike së madhe: 21 x 22.1 x 0.7 cm.
 • Përmasat e pllakës plastike së mesme: 21 x 18.5 x 0.7 cm.
 • Përmasat e pllakës plastike së vogël: 21 x 12 x 0.7 cm.

Paketimi përmban:

 1. Tre pllaka plastike të mëdha.
 2. Tre pllaka plastike të mesme.
 3. Tre pllaka plastike të vogla.
 4. 9 shufra inoksi të gjata.
 5. 9 shufra inoksi të shkurtra.
 6. Dy varëse.
 7. Dy ngjitëse.
 8. 4 këmbë plastike.
 9. Dy struktura plastike.
Brand
ShikoCmimin Shtepia Ime
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raft Tualeti mbi Lavatrice
Lloji
Organizues
Materiali
Plastik Abs- Celik Inoks
Kapaciteti
20kg
Permasat
Permasat (W x H x D)
70 x 23 x 156 cm
Pesha
3kg
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni