Raft Kuzhine Metalik

R899464
8,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft për kuzhinë 

Karakteristikat:

 • Raft i përshtatshëm për shtëpi.
 • Mundëson sistemimin dhe organizimimin e objekteve tuaja. 
 • Ndërtuar me material rezistent Aliazh alumini. 
 • I kombinueshëm me të gjitha ambjentet.
 • I përbërë me rrota në pjesën e poshtme.
 • Lehtësisht i montueshëm dhe i çmontueshëm.
 • Në pjesën e pasme ka një hapsirë boshe, e cila ndihmon për vendosjen në prizë të një mikrovale ose një objekti tjeter elektrik.
 • I përbërë me 3 rafte.
 • Përmasat e jashtme: 110x36x36cm.
 • Përmasat e brendshme: 36x31x30cm.

Paketimi përmban:

 1. Pjesët e nevojshme
 2. Vidat
 3. Kaçavid
 4. Çelës ekzagonal
 5. Rrotat 
 6. Dorezat
 7. Varëse për enë kuzhine
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Erret
Modeli
Raft Kuzhine
Materiali
Aliazh alumini
Permasat
Permasat (W x H x D)
110x36x36cm.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni