Pjate Qeramike Gatimi ECR 81 C 18.5cmx18.5cm

AN-ECR-81C4564
1,320 L
690 L
Ju kurseni: 630 L
Ne Stok
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Pjatë Qeramike Gatimi ECR 81 C 18.5cmx18.5cm

Pjata qeramike ECR 81 C ofron një zgjedhje elegante për paraqitjen dhe servirjen e ushqimit. Me dizajnin modern dhe materialet cilësore, kjo pjatë është ideale për gatime në furrë, përdorim në restorante dhe prezantimin e ushqimeve të nxehta ose antipastave.

Karakteristikat Kryesore:

 • Material prej qeramike dhe e plotë
 • Ideale për gatime në furrë
 • Ideale për përdorim në restorante
 • Ideale për të servirur ushqime të nxehta
 • Ideale për të servirur antipasta
 • Dizajn modern dhe elegant
 • Permasat: 18.5cmx18.5cm
 • ava vjen në 3 gjyra: të zezë, të bardhë, dhe kafe

Pjatë Qeramike Gatimi ECR 81 C 18.5cmx18.5cm - Elegancë dhe Stil në Tavolinë!

Pjata qeramike ECR 81 C sjell një prekje moderne në tavolinën tuaj. Me karakteristika të veçanta dhe një dizajn tërheqës, kjo pjatë është një zgjedhje e shkëlqyer për gatime të shijshme dhe prezantime të vecanta të ushqimit. Zbukuroni momentet tuaja të ngrënies me këtë pjatë cilësore dhe stilike.Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Ngjyra
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Tave Qeramike Gatimi
Materiali
Qeramik
Permasat
Permasat (W x H x D)
18.5cmx18.5cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni