Pjate Qeramike Gatimi ECR 82 C 23.5cmx23.5cm

1,390 L
690 L
Ju kurseni: 700 L
Ne Stok
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Pjatë Qeramike Gatimi ECR 82 C 23.5cmx23.5cm

Karakteristikat Kryesore:

 • Material prej qeramike dhe e plotë
 • Ideale për gatime në furrë
 • Ideale për përdorim në restorante
 • Ideale për të servirur ushqime të nxehta
 • Ideale për të servirur antipasta
 • Dizajn modern dhe elegant
 • Permasat: 23.5cmx23.5cm

Pjatë Qeramike Gatimi ECR 82 C 23.5cmx23.5cm - Perfekt për Gatim dhe Servirje  Elegante

Pjatë qeramike gatimi ECR 82 C me permasat 23.5cmx23.5cm është një zgjedhje ideale për gatime në furrë, përdorim në restorante dhe servirje të ushqimeve të nxehta apo antipasta. Me dizajnin e tij modern dhe elegant, kjo pjatë ofron jo vetëm funksionalitet, por edhe një prezence të vecantë në çdo kuzhinë.Ngjyra
Zeze

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni