Organizues Frigoriferi Mbajtese Pijesh Kanacesh

W535647
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Organizues dhe mbajtëse kanaçesh.

Karakteristikat:

 • E përshtatshme për sistemimin e kanaçeve për përdorim në kuzhinë. frigorifer ose rafte.
 • Përbëhet nga dy kate.
 • Kanaçet lëvizin dhe zëvendësojnë njëra-tjetrën, lehtësisht të arritshme
 • Madhësi e përshtatshme për tu vendosur kudo, pa zënë hapësirë,
 • Dizjan ergonomik me dy kate, për kursim hapësire.
 • Ndërtuar me material rezistent pet.
 • Përmasat: 35.5 x 16.5 x 16cm.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Lloji
Organizues Frigoriferi
Materiali
Plastike ABS
Permasat
Permasat (W x H x D)
35.5 x 16.5 x 16cm.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni