Ngrohese Elektrike Lexical 8004

Lexical 8004_F6DD
4,450 L
Ne Stok
Kuqe
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ngrohese Elektrike Lexical 8004

Kjo ngrohëse elektrike e serisë Lexical 8004 është e pajisur me 4 shufra kuarzi, duke ofruar mundësinë për ngrohje të njëhershme ose të pavarura të shufrave. Termostati i rregullueshëm ju lejon të kontrolloni nivelin e ngrohjes sipas preferencave tuaja.

 • Ndizen njëkohësisht ose veçmas
 • Termostat i rregullueshëm për kontroll të ngrohjes
 • Celes Sigurie ne rast rrezimi
 • Konsum i ulët i energjisë
 • Doreze Mbajtese për lehtësi në përdorim
 • Dizajn praktik dhe ideal për ngrohje të dhomave dhe salloneve
 • Fuqia 2400w
 • Ngrohese Elektrike Lexical 8004
 • Ngrohese Elektrike Lexical 8004
Brand
Lexical
Ngjyra
Kuqe
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 8004
Lloji
Ngrohese Elektrike
Fuqia
2400w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni