Makineri Berese Flok Sheqeri ne Shtepi Lexical 3601

3,950 L
Ne Stok
Blu
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makinë për Berje Flok Sheqeri në Shtëpi

Kjo makineri për berje flok sheqeri në shtëpi është një zgjedhje ideale për krijimin e ushqimeve të shijshme dhe të shëndetshme për të gjithë familjen tuaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • Prodhues flok sheqeri
 • Tensioni: 220-240V, 50-60Hz
 • Fuqia: 500W
 • Ushqime të shëndetshme dhe të shijshme për të gjithë familjen
 • Lehtë për t'u përdorur dhe pastruar
 • Tas i lëvizshëm me çelës ON/OFF
 • Ngrohje e shpejtë dhe e lehtë
 • Ideale për ditëlindje dhe festë
 • Dizajn i veçantë unik

Makineri për Berje Flok Sheqeri në Shtëpi - Ushqime të Shëndetshme dhe të Shijshme

Kjo makineri për berje flok sheqeri në shtëpi ofron një përvojë të shkëlqyer në krijimin e ushqimeve të shijshme dhe të shëndetshme. Me karakteristika si prodhuesi i flokëve pambuku, tensioni i përshtatshëm, fuqia e lartë, dhe dizajni i veçantë unik, kjo makineri është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo kuzhinë.
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Ngjyra
Blu
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 3601
Lloji
Makineri Berese Flok Sheqeri
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni