Grirese Mishi ELektrike Raf R.3368

An-6975069400464
5,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

BrandRaf MarkaRaf

Grirëse Mishi Elektrike

Grirëse mishi elektrike ofron një zgjidhje të lehtë dhe efikase për përgatitjen e mishit të grire.

Karakteristikat Kryesore:

 • Lehtësisht e përdorshme
 • Modalitete të ndryshme punimi
 • Shpejtësi e pandryshyeshme me modalitet rrotullimi mbrapsht, për zhbllokim në rast bllokimi
 • Koka dhe trupi i grirësit me material alumini
 • Mundëson bërjen e salçiçeve me mbushje
 • Fuqia: 2500W
 • Voltazhi: 220-240V
 • Frekuenca: 50-60Hz
 • Lehtësisht e pastrueshme

Grirëse Mishi Elektrike - E Përshtatshme për Përgatitjen e Mishit me Lehtësi

Grirëse mishi elektrike Raf R.3368  ofron një eksperiencë të veçantë për ata që e përdorin mishin e grire. Me lehtësinë e përdorimit, modalitetet e ndryshme punimi dhe shpejtësinë e pandryshyeshme, kjo grirëse bën përgatitjen e mishit një detyrë të thjeshtë dhe të shpejtë. Koka dhe trupi i grirësit me material alumini i japin një theks të veçantë cilësive të saj. Mundësia për të bërë qofte me mbushje shton vlerën dhe shfrytëzueshmërinë e kësaj pajisjeje. Fuqia, voltazhi, dhe lehtësia ne pastrim e bëjnë atë një zgjedhje të përshtatshme për kuzhinën tuaj.Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Raf
Modeli
r.3368
Lloji
Grirese Mishi
Fuqia
2500w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni