Grirese Elektrike Raf Model R.7039

6975069403144
1,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandRaf MarkaRaf

Grirëse Elektrike Raf Model R.7039

Grirëse elektrike me modelin R.7039 është një pajisje e përshtatshme për ndihmen në gatimin e ushqimeve të ndryshme.

Karakteristikat Kryesore:

 • Kapacitet: 2 litra
 • Fuqia: 600W
 • Voltazhi: 220-240V
 • 4 thika të mprehta çelik inoksi, thika spirale
 • Lehtësisht i përdorshëm dhe i pastrueshëm pas përdorimit
 • Pjesë të ndashme për lehtësi pastrimi
 • E pajisur me kapak
 • E përshtatshme për ushqime të ndryshme si perime, mishra apo fruta

Grirëse Elektrike Raf Model R.7039 - Përshtatshme për çdo Kuzhinë

Grirëse elektrike me modelin R.7039 është zgjedhja e duhur për ata që dëshirojnë një pajisje efikase dhe praktike në kuzhinë. Me kapacitetin e saj të 2 litrave, fuqinë 600W, dhe thikat e mprehta çelik inoksi, kjo grirëse ofron rezultate të shkëlqyera për përgatitjen e ushqimeve të ndryshme. Lehtësia e përdorimit dhe praktike për pastrim të lehtë e bëjnë atë një zgjedhje të përsosur.
Brand
Raf
Color
Jeshile
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Raf
Modeli
R.7039
Lloji
Grirese
Materiali
Plastike ABS+Celik inox
Kapaciteti
2L
Fuqia
600w
Tensioni
220-240v
Permasat
Permasat (W x H x D)
24x18x14
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni