Ene Qeramike Gatimi Dekoruse 32cmx17cm H-8cm

An-ECR-42C MBD 6561_E400
2,100 L
1,490 L
Ju kurseni: 610 L
Ne Stok
Jeshile
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Enë Qeramike Gatimi 32cmx17cm H-8cm

Ene Qeramike Dekoruse me permasa 32cm x 17cm dhe thellesi 8cm është një shtesë e shkëlqyer për koleksionin tuaj të enëve të kuzhinës.

Karakteristikat Kryesore:

 • Material cilësor qeramik
 • Mund te perdoresh ne furre per pjekje
 • Dekor i veçant
 • Mbajtëse prej druri
 • Mund te serviresh ushqime te nxehta
 • Permasat: 32cm x 17cm
 • Thellësi 8cm

Enë Qeramike Gatimi 32cmx17cm H-8cm - Shtesë e Shkëlqyer për Kuzhinën Tuaj!

Ena Qeramike e Gatimit Dekoruse me permasa 32cm x 17cm dhe thellesi 8cm ofron një kombinim të shkëlqyer të cilësisë së lartë, dizajnit unik, dhe funksionalitetit. Kjo enë e veçantë, e përshtatshme për shfrytëzim të përditshëm per gatim ne furra per servirje ushqimi për mbajtje frutash ose dekorim, do të shtojë një ndjenjë të vecantë elegancë në tavolinën tuaj.Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Ngjyra
Jeshile
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Ene Mbajtese per Dekor
Materiali
Qeramik
Permasat
Permasat (W x H x D)
32x8x17
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Pare se Fundmi
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni