Brumatrice - Makine Grirese Mishi - Blender - Lexical 1805

An-Lexical 1805
23,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Brumatrice - Makinë Grirese Mishi - Blender - Lexical 1805

Me këtë motor të fuqishëm, brumatricja Lexical 1805 ju mundëson të përgatisni shumë ushqime shpejt dhe pa mundim.Njokohesisht perpunoni brumin, grini mishin dhe perimet ne nje pajisje te vetme.

Karakteristikat Kryesore:

 • Tas inox me cilësi të lartë, me kapacitet deri në 6 Litra
 • Forma e tasit dhe mjetet janë të kombinuara në mënyrë perfekte për performancë të shkëlqyer
 • Rregulloni cilësimet e shpejtësisë sipas nevojave tuaja me gjashtë nivele të ndryshme
 • Tas blender me kapacitet 1,5 litra për smoothies dhe pije të tjera të shijshme
 • Mulli mishi me tre disqe prerëse për bluar mishin për salcice dhe hamburgerë

 • Brumatrice - Makinë Grirese Mishi - Blender - Lexical 1805
 • Brumatrice - Makinë Grirese Mishi - Blender - Lexical 1805
 • Brumatrice - Makinë Grirese Mishi - Blender - Lexical 1805
 • Brumatrice - Makinë Grirese Mishi - Blender - Lexical 1805
 • Brumatrice - Makinë Grirese Mishi - Blender - Lexical 1805
 • Brumatrice - Makinë Grirese Mishi - Blender - Lexical 1805


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 1805
Lloji
Brumatrice - Makine Grirese Mishi - Blender - Lexical 1805
Kapaciteti
6litra
Fuqia
1200w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni