Blender Kenwood

KW-8304
4,300 L
Nuk ka stok
15 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandKenwood MarkaKenwoodBlender Kenwood KW-8304: Fuqia dhe Performanca në Kuzhinën Tuaj

Blender Kenwood KW-8304: Fuqia dhe Performanca në Kuzhinën Tuaj

Cfarë ka të veçantë Blenderi Kenwood KW-8304?

Fuqi dhe Performancë: Blenderi Kenwood KW-8304 është një mjet i fuqishëm me një motor prej 1000 W, i cili siguron performancë optimale për përzierje pa mundim. Mund të përzierë lehtësisht me gotën e qelqit prej 1.5 litra, duke e bërë atë ideale për përgatitjen e lëngjeve, smoothie-ve dhe më shumë.

Teha e Çelikut të Pandryshkshëm: Teha e çelikut të pandryshkshëm është dizajnuar për përzierje të lehtë dhe rezistencë ndaj përdorimit të përditshëm. Kjo siguron që blenderi të jetë i qëndrueshëm dhe funksional për një kohë të gjatë.

Mulli Bluarjeje Multifunksional: Për herë të parë, përvoja e përzierjes së juaj do të jetë një aventurë e plotë me mullin bluarjeje të përfshirë. Përdorni këtë funksion për të bluar kokrrat e kafesë, arrat dhe erëzat, duke shtuar një ndryshim të bukur në kuzhinën tuaj.

Funksioni i Shtypjes së Akullit dhe Siguria e Mbylljes: Blenderi Kenwood ka një funksion tërheqës me shtypjen e akullit, duke e bërë atë ideal për përgatitjen e pijeve të ftohta. Sistemi i mbylljes së sigurisë dhe këmbët gome sigurojnë një eksperiencë të sigurt dhe të qëndrueshme përdorimi.

Investoni në një kuzhinë më të mirë dhe më efikase me Blenderin Kenwood KW-8304. Porositni tani dhe përjetojeni fuqinë e teknologjisë së fundit në përzierjen tuaj!

Brand
Kenwood
Size
Medium
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Kenwood
Modeli
KW-8304
Lloji
Blender
Materiali
Xham+celik
Kapaciteti
1.5L
Fuqia
1000w
Tensioni
220v
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni