Blender Dore Raf 345

An-Raf 345B
1,990 L
Ne Stok
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Dore Raf 345 

Blenderi dore Raf 345 ofron një eksperiencë të fuqishme në përgatitjen e ushqimeve. Me motor të fuqishëm 800 W dhe tehe me 4 elika prej çeliku, ky blender është një zgjedhje e shkëlqyer për kuzhinën tuaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • Motor i fuqishëm 800 W
 • Tehe me 4 elika prej çeliku
 • 2 nivele shpejtesie
 • Rregullator i shpejtësisë

Blender Dore Raf 345 - Performancë dhe Cilësi e Lartë

Blenderi dore Raf 345 ofron një eksperiencë të fuqishme me motorin e tij 800 W dhe tehen me 4 elika prej çeliku. Me 2 nivele shpejtesie dhe rregullator të shpejtësisë, kjo pajisje është e përsosur për përzierjen dhe përgatitjen e shumë llojeve të ushqimeve.

Blender Dore Raf 345B i Zi

Blender Dore Raf 345w i Bardhe

Blender Dore Raf 345 Elika Celiku


Ngjyra
Zeze

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni