Blender 800w 1.5L | Sokany

9859
3,300 L
Ne Stok
15 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender 800w Sokany

Blender 800w Sokany Gjithcka ju duhet per nje mengjes te shendetshem 

BrandSokany MarkaSokany

Blender 800w 1.5L  ( SOKANY )

● Blender 2-në-1 Multifunksionale perdorimi:

 Mund te perdoret si Blender ose dhe grires mishi ose perimesh

Blender per perdorim profesional

 I shpejte ne pergatitjen e supes,lengjeve te frutave ose ne grirjen e perimeve

 • Krijoni nxehtësi gjate  fërkimi :

Tehu i blenderit në enën e blenderit arrin shpejtësi mjaftueshëm për të krijuar nxehtësi të fërkimit, duke i nxehur përbërësit e ftohtë në pak minuta.

Pastrim i lehte

 Thjesht përzieni ujin e ngrohtë dhe një pikë sapuni për enët me shpejtësinë më të lartë të makinës suaj dhe shikoni të pastrohet vetë në 70 sekonda ose më pak—nuk kërkohet çmontim

Tehe prej inoxi

Të qenit i fortë dhe i mprehtë me qëndrueshmëri më të fortë dhe jetëgjatësi më të gjatë pune 

Shpejtësia e rregullueshme dhe fuqia efikase me 4 nivele shpejtesie

 I pajisur me nivele shpejtësie të ndryshueshme të rregullueshme 4+P, ky blender do të japë performancën më te mire


Specifika te tjera dalluese

 •  Prizë: prizë e BE-së
 •  Materiali: Xham + Çelik inox + Plastikë
 •  Marka: SOKANY
 •  Modeli: 9859
 •  Fuqia: 800 W
 •  Tensioni: 220 V
 •  Kapaciteti: 1.5L

Përmbajtja e paketës

1 x blender

1 x mikser mishi

Blender ne Shitje Kudo ne Shqiperi

ShikoCmimin.al ofron transport te shpejt dhe te sigurt ne te gjithe Shqiperine

Brand
Sokany
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Sokany
Modeli
9859
Lloji
Blender
Materiali
Xham + Çelik inox + Plastik
Kapaciteti
1.5L
Fuqia
800w
Tensioni
220v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni