Vidator me Bateri

6,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaLiduo

Vidator me Bateri

Set Vidator me 2 Bateri

 • Set vidator që përmban dy bateri.
 • Bateritë janë me voltazh 88V.
 • Mban karikim deri në 3 orë pune.
 • Videologu është i pajisur me 25 nivele dhe 3 modalitete të ndryshme.
 • Karikuesi i baterisë është i pajisur me dritë që tregon nivelin e karikimit tëbaterive.
 • Diametri i videologut është 10 mm.
 • Rekomandohet të ruhet në vende të thata. 
 • Boshti flexibël bën të mundur vidhosjen e vidave në pozicione të ndryshme ku videologu nuk mundet të arrij.

Seti përmban:

 1. Videologun.
 2. 2 bateri litiumi.
 3. 1 karikues per bateritë.
 4. 1 bosht fleksibël.
 5. 9 koka çelësi kriket.
 6. 9 koka kaçavide trox.
 7. 3 punto druri.
 8. 3 punto hekuri.
Brand
All Brands
Ngjyra
Blu
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Liduo
Modeli
G771071
Lloji
Vidator me Bateri
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni