Termometer per Gatim Dixhital

U794097
390 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Termometer per Gatim Dixhita

Karakteristikat:

 • Fuqizohet nga bateria 1.5V LR44.
 • Fiket automatikisht pas 10 minutash.
 • Ka dy njësi të ndryshme matjeje për temperaturën: Celsius (°C) dhe Fahrenhait (°F).
 • Temperatura minimale: -50°C / -58°F.
 • Temperatura maksimale: +300°C / +572°C.
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Termometer Gatimi Dixhital
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni