Termometer Gatimi per Zgare

5600989108718
390 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Termometer Gatimi per Zgare

Karakteristikat:

 • Ka dy njësi të ndryshme matjeje për temperaturën: Celsius (°C) dhe Fahrenhait (°F).
 • Punon mekanikisht.
 • Ngulet në mish për të nxjerrë temperaturën.
 • Temperatura minimale: 0°C / 30°F.
 • Temperatura maksimale: 100°C / 210°F.
 • Gjatësia: 13.5 cm.
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Termometer Gatimi
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni