Makine Qepese Elektrike | Mini Makine Qepese Dore

E224909960
1,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Makine Qepese Elektrike

Një mini makinë qepëse me vlerë të madhe; e shpejtë dhe i lehtë për t'u përdorur, i lehtë dhe i lëvizshëm.
Karakteristikat:
Me makinë qepëse portative mund të qepni me lehtësi të gjitha llojet e pëlhurave si mëndafsh, xhins, lëkurë
Ajo madje punon në projekte arti dhe artizanale
Hiqni qafe makinën e madhe të vjetër dhe bëni qepje shpejt dhe me hollësi
Peshë e lehtë, kompakte dhe e lëvizshme
Ideale për pronarët e shtëpive, zyrat, studentët dhe zejtarët
Karakteristikat e disponueshme me 2 shpejtësi qepjeje
Është zëvendësimi më i mirë për makinën tuaj të vjetër të rëndë

Dimensioni: 172 x 132 x 74 mm
Paketa Përfshin:
1 x Mini makinë qepëse
1 x Lak Fijesh
1 x gjilpërë qepëse

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni