Set Tabaka Dekorative per Servirje ECR-70

An-ECR70
4,150 L
2,980 L
Ju kurseni: 1,170 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Set Tabaka Dekorative për Servirje

Ky set tabaka është një zgjedhje e shkëlqyer për të shërbyer meze dhe ushqime të ndryshme në një mënyrë të bukur dhe elegante. Përdorimi i materialeve me cilësi të lartë, si qeramika dhe druri bambu, e bën këtë set të fortë dhe të qëndrueshëm. Pamja elegante dhe dizajni me cilësi të lartë e bëjnë atë ideal për dekor në shtëpi dhe restorante, si dhe një dhuratë perfekte për të dashurit tuaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Set i përbërë nga 5 tasa qeramike me bazë bambu dhe druri.
 • • Tasa prej qeramike është e ndarë nga pjesa e drurit për pastrim të lehtë.
 • • Ideale për shërbyer meze, arra, biskota, erëza, salca , etj.
 • • Pamja elegante dhe dizajni me cilësi të lartë.
 • • Pesë tasat janë të pavarura dhe mund të hiqen dhe pastrohen lehtësisht .

Set Tabaka Dekorative për Servirje - Eleganca në çdo Shërbyes!

Ky set tabaka është ideal për të shërbyer me stil dhe elegancë. Përdorimi i qeramikës dhe drurit bambu e bëjnë atë jo vetëm të bukur, por edhe të qëndrueshëm. Perfekt për shërbyer meze, ushqime të ndryshme, dhe të bëjë çdo moment shërbyes të veçantë.

Set Tabaka Dekorative për Servirje

Set Tabaka Dekorative për Servirje

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni