Set Qese me Vakum dhe Pompe

P228541710
1,390 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Set Qese me Vakum dhe Pomp

Karakteristikat:

 • Mundësojnë kursimin e hapsirës në raft apo valixhe. 
 • Kursen hapsirë dhe i ruan rrobat nga aromat e kqija, bakteriet, pluhuri, uji, apo faktorë të tjerë ndotës.
 • Lehtësisht të përdorshme.
 • Mundëson uljen e përmasës deri në 80%.

Paketimi përmban:

 1. 2 qese me vakum me madhësi: 100x80cm
 2. 2 qese me vakum me madhësi: 80x60cm
 3. 2 qese me vakum me madhësi: 70x50cm
 4. 4 qese pa vakum me madhësi: 50x35cm
 5. 1 pomp dore

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni