Set Krevat dhe Lekundese per Bebe

6946943880382
7,900 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Set Krevat dhe Lekundese per Bebe

Karakteristikat:

 • Rekomandohet për fëmijë nga 0 deri në 2 vjeç.
 • Montohet dhe pastrohet lehtësisht.
 • Nuk irriton lëkurën e fëmijës dhe nuk shkakton sëmundje ose dëmtime të tjera.
 • Përmasat: 83 x 43 x 88 cm.
 • Pesha e produktit: 5 kg.
 • Pesha maksimale e sugjeruar: 20 kg.


Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Set Krevat dhe Lekundese per Bebe
Permasat
Permasat (W x H x D)
83 x 43 x 88 cm.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni