Set Kove dhe Shtup per Pastrim

00007563
1,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Set Kove dhe Shtup per Pastrim

Karakteristikat:

 • Mundëson pastrimin dhe larje e shtëpisë.
 • Kova vjen me sistem inovativ për shtrydhjen e shtupës.
 • Mund të ndryshohen kokat e shtupës lehtësisht.
 • Bishti i shtupës ka dorezë sfungjeri.
 • Është e ndarë në katër segmente.
 • Kova ka dy tapa kullimi për të kulluar ujin.
 • Gjatësia e bishtit të shtupës: 125 cm.
 • Përmasat e kokë së fshesës: 32.5 x 11 x 1.5 cm.
 • Përmasat e koshit: 18.5 x 16 x 35.5 cm. 
 • Kapaciteti: 6 litra.

Paketimi përmban:

 1. Kovën.
 2. Shtypën.
 3. Bishtin e shtupës.
 4. Dy lecka për shtupën.
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Blu
Modeli
Kove dhe Shtup per pastrim
Materiali
Plastike ABS+Microfiber
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni