Set 3 Vazo Dekoruese Qeramike per Ereza ECR73W Organizues Kuzhine për Erëza

An-ECR70
4,560 L
3,490 L
Ju kurseni: 1,070 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Organizues Kuzhine për Erëza

Ky organizues nga porcelani është dizajnuar për të krijuar një ambient më të pastër gatimi dhe ngrënieje. Bërë nga qeramika e trashë dhe e forcuar me cilësi të lartë, e djegur në temperaturë të lartë, kjo pjese është ideale për ruajtjen e erëzave të ndryshme si kripë, piper, sheqer, etj. Sipërfaqja e delikate e këtij organizuesi është e lëmuar dhe i lehtë për t'u pastruar, duke e bërë atë një zgjedhje të përkryer për çdo dekor shtëpie.

Karakteristikat Kryesore:

 • Bërë nga qeramika e trashë dhe e forcuar me cilësi të lartë.
 • Sipërfaqja delikate, e lëmuar dhe e lehtë për t'u pastruar.
 • Ideale për ruajtjen e erëzave të ndryshme: kripë, piper, sheqer, etj.
 • Perfekte për të shërbyer ushqime të vogla.
 • Shton një prekje të stilit të pastër elegant në shtëpinë tuaj moderne.

Organizues Kuzhine për Erëza - Pastërti dhe Stil në Çdo Gatim!

Organizuesi nga porcelani për erëza është zgjedhja e duhur për një ambient të pastër dhe të organizuar në kuzhinë. I krijuar me kujdes nga materialet më të mira, ky organizues është një shtesë e shkëlqyer për dekorin tuaj te shtëpis.Organizues Kuzhine për Erëza

Organizues Kuzhine për Erëza

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni