Rubinet Elektrik Lavamani per Ngrohjen e ujit

00005025
2,750 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Rubinet Elektrik Lavamani per Ngrohjen e uji

Karakteristikat: 

 • Konsum i ulët i energjisë.
 • Lehtësisht e instalueshme dhe e përdorshme.
 • Në vetëm 3-5 sekonda uji juaj do të ngrohet nga 30°C deri në 60°C nxehtësi.
 • Nuk ka nevojë të parangrohni ujin, mund të keni ujë të nxehtë në çdo moment që ju nevojitet.
 • Uji është i ndarë nga elektriciteti.
 • Rrubineti është i pajisur me mbrojtje kundër rrjedhjes së energjisë elektrike.
 • I shpejtë dhe efikas, lehtësisht i përdorshëm.
 • Presioni i ujit nga 0.04 deri në 0.5MPa.
 • Material rezistent inoks.
 • Gjatësi e kabullit: 1.5 metra.
 • Tension: 220 Volt.
 • Fuqia: 3000 Watt.
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Rubinet Elektrik
Materiali
Plastik Abs-Inoks
Fuqia
3000w
Tensioni
110-240v

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni