Set Mesore per Tavoline dhe Antipasta 36.5.14.5cm

AN-ECR101
2,650 L
1,750 L
Ju kurseni: 900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mesore per tavoline dhe Antipasta

Ky set mesor i përbërë nga 6 pjese është perfekt për të shërbyer tavolinën tuaj me elegancë, sidomos për antipasta në dreka ose darka. Përdorimi i materialeve si druri dhe porcelan e bëjnë atë një zgjedhje ideale për dekorimin e shtëpisë tuaj ose ambientet e restoranteve. Dizajni i tij modern dhe elegant do të shtojë vlerë estetike çdo momenti të përdorimit.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Set i përbërë nga 6 pjese.
 • • Perfekt për antipasta dhe dekore .
 • • Materiale druri dhe porcelani.
 • • Ideale për dekore në shtëpi dhe restorante.
 • • Dizajn modern dhe elegant.

Mesore per tavoline dhe Antipasta - Përmirëso Tavolinën Tënde!

Ky set mesor ofron një përvojë të veçantë në shërbyer antipasta ose dekorim . Materiale cilësore druri dhe porcelani, së bashku me dizajnin modern dhe elegant, bëjnë këtë set të përshtatshëm për çdo ambient, nga shtëpia në restorant.

Set Mesore per Tavoline dhe Antipasta

Set Mesore per Tavoline dhe Antipasta


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Ngjyra
Bardhe
Modeli
Mesore per Tavolina
Lloji
Set 6 pjese
Materiali
Porcelan
Permasat
Permasat (W x H x D)
36.5cmx14.5cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni