Organizues per Make Up Mural Make Up Box

00007958
1,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Organizues per Make Up Mural Make Up Box

Karakteristikat:

 • Ndërtuar me material plastik abs.
 • Mund të mbajë deri në 10 kg.
 • I papërshkueshëm nga uji.
 • Instalohet lehtësisht.
 • I përshtatshëm për tu përdorur në banjot, dhomat e ndenjes dhe dhomat e gjumit. 

Organizues per Make Up Mural Make Up Box


Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Make Up Boks
Lloji
Organizues Tualeti
Materiali
Abs
Permasat
Permasat (W x H x D)
33.3x38.5cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni