Nutribullet 600w 12Pjese Blender

Shkruaj një vlerësim
NBR-0801
Nuk ka stok
10 ditë

Nutribullet 600w 12pc

Njihuni me blenderin Nutribullet ,blenderin tuaj personal dhe te fuqishem me motorr 600w.

Ju zgjidhni perberesat per Smotherin tuaj qe te merrni shijen me te mire nga te gjitha.

BrandNutribullet MarkaNutribullet
11,800 L
6,900 L
Ju kurseni: 4,900 L
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

NutriBullet 600W: Blender për Smothie dhe Ushqim të Shijshëm

Blenderi NutriBullet 600W është zgjedhja e duhur për ata që dëshirojnë të përfitojnë nga avantazhet e një ushqimi të shijshëm dhe të pasur me vitamina. Ky blender ofron një përvojë të jashtëzakonshme në përgatitjen e smothie-ve, ushqimeve të shijshme dhe shumë më tepër.

Karakteristikat Kryesore:

 • Motor i fuqishëm prej 600W për përzierje efikase.
 • Seti prej 12 pjesësh përfshin çdo gjë që ju nevojitet për një përzierje të shkëlqyer.
 • Smundëson smothie-të tuaj duke grirë fruta, perime, dhe arra për një ushqim të pasur me vitamina.
 • I shpejt dhe i thjeshtë për përdorim, ideali për mëngjesin tuaj të shëndetshëm.

NutriBullet 600W është përshtatshëm për përdorim të përditshëm në kuzhinë, duke ju mundësuar të krijoni pije të shëndetëshme dhe ushqim të shijshëm në çdo kohë. 

Brand
Nutribullet
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Nutribullet
Modeli
NBR-0801
Lloji
Blender
Materiali
Plastike ABS+Celik Inoksi
Kapaciteti
700ml
Fuqia
600w
Tensioni
220-240V 50/60Hz
Permasat
Permasat (W x H x D)
17.8x34.6x30.6cm
Pesha
2.5kg
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni