Ngrohese Elektrike Qeramike Lexical 360°

An-Lexical8010
3,950 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ngrohese Elektrike Qeramike Lexical 360°

Ngrohësi elektrik qeramik i markës Lexical është një zgjedhje e shkëlqyer për ngrohjen e ambientit tuaj. Me një dizajn kompakt dhe lehtë për t'u mbajtur, ai përdoret lehtësisht kudo në shtëpi.

Karakteristikat Kryesore:

 • Ngrohje e shpejtë brenda 5 sekondave
 • Kompakt dhe i lehtë për tu vendosur kudo
 • Konsum i ulët i energjisë me efikasitet të lartë
 • Mundësi për rregullim të temperaturës dhe modalitetit
 • Funksion i fikjes automatike në rast se bie
 • Shpërndarje e nxehtësisë në 360° 

Ngrohese Elektrike Qeramike Lexical - Ngrohje e Shpejtë dhe Efikase

Ngrohësi elektrik qeramik i markës Lexical ofron një përvojë të ngrohtë dhe të rehatshme në ambientin tuaj. Me një dizajn kompakt dhe karakteristika të avancuara si ngrohja e shpejtë dhe efikasiteti i lartë, ky ngrohës bëhet partneri ideal për sezonin e ftohtë.


No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni