Ngrohese Elektrike Lexical 8023

an-Lexical8023
2,950 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ngrohese Elektrike Lexical 8023

Përshkrimi Detajuar:

Ngrohesa elektrike Lexical 8023 është zgjedhja e duhur për të siguruar ngrohje efikase dhe të këndshme në ambientet tuaja. Mundësia për të ndezur ngrohesën njëkohësisht ose veçmas ju ofron fleksibilitet në përdorim, duke përshtatur ngrohjen sipas nevojave tuaja.

Termostati i rregullueshëm është një avantazh i madh, duke ju lejuar të kontrolloni temperaturën dhe të zvogëloni ose rritni ngrohjen sipas preferencave tuaja. Celesi i sigurisë në rast rrezimi siguron që ngrohesa ndalet në rast të papritur, duke garantuar sigurinë tuaj.

Ngrohesja ka një konsum të ulët të energjisë, duke ju ndihmuar të ruani në kostot e energjisë. Doreza mbajtëse e bën të lehtë për t'u transportuar dhe vendosur në pozitën e dëshiruar.

Me një dizajn tërheqës dhe fuqi prej 2000W, ngrohesa elektrike Lexical 8023 është zgjedhja ideale për të siguruar komfortin tuaj termik në çdo sezon.

Specifikacionet Teknike:

 • • Fuqia: 2000W
 • • Ngrohja: Ndizen njëkohësisht ose veçmas
 • • Termostat: I rregullueshëm
 • • Siguria: Celes Sigurie ne rast rrezimi
 • • Konsumi i energjisë: I ulët
 • • Doreza Mbajtese: Po
 • • Dizajn: Praktik dhe ideal për dhoma dhe sallone
Brand
Lexical
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 8023
Lloji
Ngrohese Elektrike
Fuqia
1200w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni