Ngrohese e Vogel Elektrike Lexical 8020 1200w

an-lexical8020
1,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ngrohese e Vogel Elektrike Lexical 8020 1200w

Përshkrimi Detajuar:

Ngrohesa e Vogel Elektrike Lexical 8020 me fuqi 1200W është zgjedhja e përsosur për të siguruar ngrohje të shpejtë dhe efikase në hapësirat e vogla. Pajisur me 3 shufra Kuartz, ofron mundësi për të ndezur 400W, 800W dhe 1200W të cilat mund të përdoren njëherësh ose veçmas, duke ju dhënë kontrollin e plotë të nivelit të ngrohjes.

Siguria me celes në rast rrezimi siguron që ngrohesa ndalet në rast të papritur, duke garantuar sigurinë tuaj. Konsumi i ulët i energjisë bën këtë ngrohesë një zgjedhje ekonomike dhe e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Specifikacionet Teknike:

 • • Fuqia: 1200W
 • • Shufra Kuartz: 3 (400W, 800W, 1200W)
 • • Mundësi Ndizjeje: Njëherësh ose veçmas
 • • Siguria: Celes Sigurie ne rast rrezimi
 • • Konsumi i energjisë: I ulët
Brand
Lexical
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 8020
Lloji
Ngrohese Elektrike
Fuqia
1200w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni